وب سایت هات شیپر

 

اسکی فضایی اوربیترک پلاتینیوم زیر قیمت

اسکی فضایی اوربیترک پلاتینیوم زیر قیمت
مدل کالا: Orbitrek Platinum اصلی باضمانتنامه
موجودی: موجود نیست
قیمت: 409,000 تومان

اسکی فضایی اوربیترک پلاتینیوم

Orbitrek Platinum

 

اسکی فضایی اربیترک پلاتینیوم از مفید ترین و کامل ترین دستگاه های ورزشی می باشد که به تنهایی تمامی نیاز های تحرکی بدن را برآورده میکند.سوزاند چربی مقاوم سازی بدن و عضله های بدن و امکان جمع و جور شدن و فرم بخشیدن به بدن با نتیجه بخشی سریع عملکرد این دستگاه است.
دستگاه ورزشی اُربی ترِک به طور همزمان شش گروه از عضلات شامل پاها، سینه، شانه ها، پشت و کمر را فعال کرده و متراکم می کند و این امکان را می دهد که در هر ساعت ۸۲۰ کالری انرژی بسوزانید.


 

سوختن بیشتر چربی ها، مقاومت بیشتر عضلات و نتیجه گیری سریعتر، همه و همه ویژگی هایی است که دستگاه اُربیترِک در اختیار شما قرار می دهد. اُربی ترِک طوری طراحی شده است که در خانه و آپارتمان قابل استفاده است و حتی در اتاقی کوچک هم جا می گیرد. بهترین خصوصیت این دستگاه این است که هیچ گونه فشار اضافه ای در ناحیه لگن، زانوها و پشت همانند نوار نقاله( تردمیل ) حس نمی کنید.

 

ویژگیهای دستگاه ورزشی اربیترک پلاتینیوم Orbitrek Platinum :

- توان تحمل ۱۲۵ کیلوگرم وزن را به راحتی دارا می باشد 
- فعال کردن همزمان شش گروه از عضلات 
- سوزاندن 850 کالری در ساعت 
- هماهنگی در انتقال فشار

دوست دارید ران هایی کشیده و خوش ترکیب، مفاصلی محکم و کمری باریک داشته باشید؟


اکنون به لطف دستگاه جدید اربی ترک همه این ها امکان پذیر خواهد بود. مطالعات نشان داده اربی ترک به طور همزمان شش گروه از عضلات را فعال کرده و متراکم می کند و این امکان را میدهد که در هر ساعت ۸۲۰ کالری انرژی بسوزانید پس عجیب نیست که تاکنون بیش از یک میلیون نفر اربی ترک را به پرفروش ترین وسیله ورزشی بدل ساختند و حالا دست یابی به فرم بدنی مطلوب به راحتی قدم برداشتن شده است .


 همزمان با کم کردن وزن و سوزاندن 850 کیلو کالری در ساعت عضلات بدنتان را نیز قوی کنید

سوختن تا 820 کالری در ساعت .

اربیترک 6 گروه از عضلات را در یک زمان به فعالیت وادار می کند ساق پا ، ران، شانه، پشت، بازو و سینه می شود .

10 ورزش مختلف همه فقط در یک دستگاه .

فقط با خرید یک اربی ترک چندین دستگاه را به خانه ببرید ...

اربی ترک = تردمیل، دوچرخه، اسکی فضایی، مسگری و غیره ...

سوزاند چربی ها، لاغری و تناسب اندام، مقاوم سازی بدن و عضله های بدن و امکان جمع و جور شدن و فرم بخشیدن به بدن با نتیجه بخشی سریع


سیستم بچرخان و بسوزان اربی ترک، مقاومتی برابر با ۵۰ کیلو گرم برای ساخت عضلات پاها، شانه ها، پشت و بازوها در اختیار شما قرار داده و در ناحیه خط کمر نیز بسیار موثر است.

توصیه های پزشکی در مورد استفاده از اربی ترک چربی سوز:

بیماران قلبی و ریوی

بیماران قلبی و ریوی با ورزش های ملایم می توانند ظرفیت هوازی ریه های خود را زیاد کرده و بر قدرت ضربان قلب خود بیافزایند. در نتیجه توان هوازی آنها یعنی استقامت و تحمل فعالیت آنها افزایش می یابد

بیماران دیابتی

ورزش به بیماران دیابتی (نوع 2) کمک میکند که راحت تر قند خونشان را کنترل کنند؛ زیرا افزایش سوخت و ساز بدن در زمان ورزش باعث مصرف سریعتر قند خون میشود. در ضمن ورزش حساسیت سلول های بدن را نسبت به انسولین افزایش می دهد.

فشار خون

در بیمارانی که به هر علتی دچار ضایعه عروقی و فشار خون هستند، ورزش هایی مناسب می باشند که زیاد باعث تغییر فشار خون و تنگ و گشاد شدن عروق نمیشوند. بنابراین ورزشهای ملایم منظم و روزانه نه تنها مشکلی ایجاد نمی کنند بلکه از پیشرفت بیماری جلوگیری کرده و به بهبودی آن کمک می کنند.

کمردرد - با کاهش زمان تمرین و افزایش دفعات آن

افرادی که دچار کمردرد می باشند، می توانند با کمک این دستگاه به ورزش بپردازند چون در تمرین با این دستگاه مهره های کمر بسیار کم حرکت میکنند. ولی باید مدت زمان تمرین را کم و دفعات آن را زیاد کرد.

کاهش وزن

تمامی فعالیت های ورزشی باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده و مصرف انرژی را در بدن افزایش می دهند. انرژی بدن از مولکولهایی به نام ATP تامین میشود. افزایش مصرف انرژی بدن باعث تغییر منبع تولید ATP از قند های ساده به چربیها میشود. مصرف بیشتر از معمول چربیها باعث کوچک شدن بافتهای چربی بدن، کاهش وزن و تناسب اندام می شود.

پیشگیری از آرتروز

ورزش هایی که در طی انجام آنها نیروی ملایمی به صورت عمودی بطور متناوب به غضروف مفصلی زانو وارد میشود؛ از جمله راه رفتن و دویدن ملایم یا ورزش با دستگاه هایی نظیر تردمیل، استپر، اسکی ثابت و دوچرخه ثابت، باعث بهبود تغذیه غضروف مفصلی و پیشگیری از تخریب آن میشود. با توجه به این که تخریب غضروف مفصلی مهمترین عامل ایجاد آرتروز است، این ورزش ها باعث پیشگیری از آرتروز می شوند.

تراکم استخوان

تمریناتی که در طی انجام آنها به محور طولی استخوان ها فشار وارد میشود باعث استخوانسازی، جذب کلسیم از خون و افزایش تراکم استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان می شوند.

افزایش توان استقامتی بدن

ورزش هایی مثل پیاده روی ، دوچرخه سواری و ... باعث افزایش استقامت بدن می شود.

کاهش کلسترول خون

در آزمایشات مختلفی که توسط دانشمندان مختلف صورت گرفته است، بیان شده است: که ورزش منظم روزانه باعث کاهش میزان کلسترول مضر و افزایش مقدار کلسترول مفید خون می شود.

تذکر: بیماران بهتر است قبل از استفاده از هر نوع وسیله ورزشی و یا هر ورزشی با پزشک معالج خود مشورت نمایند.

اربی ترک از مفید ترین و کامل ترین دستگاه های ورزشی می باشد که به تنهایی تمامی نیاز های تحرکی بدن را برآورده میکند.

سوزاند چربی مقاوم سازی بدن و عضله های بدن و امکان جمع و جور شدن و فرم بخشیدن به بدن با نتیجه بخشی سریع عملکرد این دستگاه است.

دستگاه ورزشی اُربی ترِک به طور همزمان شش گروه از عضلات شامل پاها، سینه، شانه ها، دستها ،پشت و کمر را فعال کرده و متراکم می کند .

اربی ترک به شما این امکان را می دهد که در هر ساعت ۸۲۰ کالری انرژی بسوزانید.

سوختن بیشتر چربی ها، مقاومت بیشتر عضلات و نتیجه گیری سریعتر،

همه و همه ویژگی هایی است که دستگاه اُربی ترِک در اختیار شما قرار می دهد.

اُربی ترِک طوری طراحی شده است که در خانه و آپارتمان قابل استفاده است و حتی در اتاقی کوچک هم جا می گیرد.

بهترین خصوصیت این دستگاه این است که هیچ گونه فشار اضافه ای در ناحیه لگن، زانوها و پشت همانند نوار نقاله( تردمیل) حس نمی کنید.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:سیستم پرسش و پاسخ سایت

پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی تله تی وی محفوظ است. @ 2018