فال و طالع بینی

فال و طالع بینی

فال و طالع بینی

راهنمای کامل استفاده از مژه مصنوعی
راهنمای کامل استفاده از مژه مصنوعی - سه شنبه 08 مهر 1393 - 15:58:17
 آموزش نصب مژه مصنوعی برای درشت تر و گیرا تر نشان دادن چشم ها میتوانیم از مژه مصنوعی استفاده کنیم آموزش قرار دادن مژه مصنوعی روی مژه مژه های مصنوعی سایزهای مختلف و نوع های گوناگونی داند بنا به سلیقه خود مژه ی مناسب را انتخاب کرده و ابتدا یک بار روی چشمتان قرار دهید (معمولا از وسط چشم اندازه میگیرند) گوشه ی داخلی چشم  بهتر است مژه مصنوعی نخورد ؛اضافه مژه را جدا کنید تا مژه ها طبیعی تر جلوه کنند زمانی که از جای مژه مطمئن شدید حالا چسب مخصوص مژه تان را روی آن بزنید برای اس..
0 نظرات
ادامه مطلب
    فروردين      تغييراتي در مسائل كاريتان پيش مي آيد. در كارهايي كه سرعت عمل داريد بيشتر موفق مي شويد.       ارديبهشت      گاهی اوقات همسرتان نه تنها کم حرف می شود بلکه دور از دسترس شما قرار می گیرد و ارتباط با او نیز مشکل می شود. اما تاثیر سیاره ای در حال حاضر  این شرایط را عوض می کند زیرا باعث می شود تا  حد زیادی به او نزدیک شوید .      خرداد      امروز همه چيز بدتر مي..
0 نظرات
ادامه مطلب
         فروردين      اگر براي صميمي تر شدن رابطه تان با شخصي تلاش كرده ايد، اين تلاش با ارزش مي باشد. انرژي و جرات زيادي براي انجام كارها داريد. به هيچ كس اجازه نمي دهيد كه از شما سوء استفاده كند.       ارديبهشت      مدت هاست که منتظر هستید یک نفر در یک کار که هنوز به طور کامل انجام نشده است به شما کمک کند. اکنون که چنین فرصتی به دست آورده اید تا این مسوولیت را به انجام برسانید احساس بی میلی شما مانع..
0 نظرات
ادامه مطلب
     فروردين      به طور ناگهاني به يكي از آرزوهايتان آينده تان به طور جديدي نگاه مي كنيد. اما اگر كارهاي عقب افتاده اي داريد اول بايد به فكر حل آن ها باشيد. در حال حاضر اهداف متفاوتي با گذشته داريد و بايد اين اهداف را به خوبي بررسي كنيد. هر طور با مسائل روبه رو شويد همان طور هم نتيجه اش را مي بينيد. هر طور كه مي خواهيد رفتار كنيد پشيمان نمي شويد.       ارديبهشت      معمولاً‌ شادی و خوشبختی و رضایت خاطر زمانی پیش می..
0 نظرات
ادامه مطلب
   فروردين عطارد اميوز به برج خودتان مي رود. امروز فرصتي براي ماجراجويي داريد و مي توانيد خودتان را با شرايط بيشتر هماهنگ كنيد. مي توانيد براي تعطيلات جايي رزرو كنيد. البته سعي كنيد اين ماجراجويي به روياپردازي تبديل نشود.       ارديبهشت      امروز عطارد به برج حمل می رود قسمت مرموز چارت شما ایده های خوب بسیار زیادی دارید اما فرصت زیادی برای عملی کردن این ایده ها ندارید. دست نگهدارید زیرا در آینده نزدیک فرصت های زیادی به دست می آورید و در آن ..
0 نظرات
ادامه مطلب
پیشگویی های سال 1393!!! - دوشنبه 19 اسفند 1392 - 17:08:43
فال و طالع بینی سال 1393  شعار اسب: "من اداره می کنم"   پیشگویی های سال 1393 : سال 1393 هفتمین سال از دوره اثنی عشری ست که آن را به ترکی آت نامیده و معتقدند که حوادث سال با طبع اسب هماهنگی دارد.   افراد مشهور متولد سال اسب : ابتدا از اسب آتش شروع می كنیم. سیسرون، رامبراند، كورنلی و دیوی كروكت در سال اسب آتش متولد شده اند. شارلمانی، روزولت، خروشچف، هاكسلی و هرزوك - كه همگی زحمت كش، نجیب زاده و خود پسند بوده اند - در سال اسب به دنیا آمده اند.در میان متولدان این س..
0 نظرات
ادامه مطلب
    فروردين     مسائل مالي امروز داراي اهميت زيادي است. اما خودتان را درگير جزئيات نكنيد.       ارديبهشت     به خاطر داشته باشید که همه چیز در زندگی به همکاری کمک و حس نسبت به دیگران بستگی دارد بنابراین امروز افراط نکنید. البته باید به اهداف خودتان به خوبی فکر کنید اما به خاطر داشته باشید که دیگران هم نهایت سعی خودشان را می کنند هر چند اگر ایده های آنها به خوبی مال شما نباشد.      خرداد    &n..
0 نظرات
ادامه مطلب
فال سه شنبه بیستم اسفند ماه سال 1392 - دوشنبه 19 اسفند 1392 - 14:47:47
فروردين      استعدادهاي منحصر به فردي داريد كه اگر آن ها را مخفي كنيد هيچ كس متوجه آن ها نمي شود. خوشبختانه امروز فرصتي داريد تا در مورد مطالب فكر كنيد. اما سعي كنيد اين فرصت ها را از دست ندهيد.       ارديبهشت همه فکر می کنند فکر خودشان درست است و بهترین کسی هستند که از خوب و بد مسائل با خبرند و نظریه خودشان را به شما تحمیل می کنند. بهتر است سیاست در پیش بگیرید . بنابراین به نصایح آنها گوش کنید اما بعداً‌ کارها را همان طور که خودتان دوست دارید انجا..
0 نظرات
ادامه مطلب
    فروردين      ايده هاي خوبتان را براي افرادي كه از شما حمايت مي كنند، بيان كنيد. مي توانيد نقشه هاي نيمه تمام خود را تمام كنيد. نمي دانيد كه يك نفر شما را قبول دارد يا نه اما تعريف و تمجيد كافي است كه به اين موضوع پي ببريد.       ارديبهشت      بهتر است ذهنتان را تنها به یک موضوع خاص متمرکز کنید. در حقیقت امروز به کمک حرکات سیاره ای دید شما وسیع تر می شود و افراد جدیدی وارد زندگی تان می شوند. هم چنین فعالیت های جدیدی ا..
0 نظرات
ادامه مطلب
فال یکشنبه هجدهم اسفند ماه سال 1392 - شنبه 17 اسفند 1392 - 13:32:26
فروردين شايد مطمئن نيستيد كه يك نفر از شما سوء استفاده ميكند اما با دقت در موردش فكر مي كنيد. سعي نكنيد خيلي زود تصميم بگيريد، كمي صبر كنيد.       ارديبهشت حق دارید ناراحت باشید زیرا بدون این که از حقایق با خبر باشید باید تصمیم بگیرید . اما به جای اینکه وقت تلف کنید تا از آن مطمئن شوید بهتر است قدم اول را بردارید تا به تدریج تجربه کسب می کنید.      خرداد امروز آرامش خود را حفظ كنيد سعي نكنيد از خودتان دفاع كنيد به جاي اين كه تسليم شويد خو..
0 نظرات
ادامه مطلب
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی تله تی وی محفوظ است. @ 2018