عنوان ها

راهنمای خريد کفش - شنبه 02 اسفند 1393 - 15:07:45
کفش‏ها بيش از ساير لباس‏ها و پوشش‏ها در راحتي، شادابي و سلامت شما موثرند، بنابراين ارزش دارد که کمي‏ بيشتر وقت صرف کنيد و اين کار را جدي بگيريد.               خريد يک جفت کفش، شايد کار ساده و آساني به نظر برسد. لابد با خودتان مي‏گوييد به فروشگاه مي‏رويد و از بين انواع کفش در رنگ و طرح و مدل‏هاي مختلف، هر کدام که بيشتر خوش‏تان آمد و به دلتان نشست انتخاب مي‏کنيد و مي‏خريد، اما موضوع به همين آساني هم نيست. براي خريد يک ..
0 نظرات
ادامه مطلب
بدترین کفش‌ها برای پاهای شما!!! - شنبه 02 اسفند 1393 - 15:02:18
  پزشکان علت رگ به رگ شدن مچ پا و درد شدید پاها را مربوط به کفش های پاشنه بلند می دانند.   1- کفش های پاشنه بلند پزشکان علت رگ به رگ شدن مچ پا و درد شدید پاها را مربوط به کفش های پاشنه بلند می دانند.   مشکلات این کفش ها شامل موارد زیر است: الف- برآمدگی پاشنه اگر پاشنه بلند بپوشید، یک برآمدگی دردناک در پشت پاشنه به وجود می آید. مواد خشک کفش، بر پا فشار وارد می کنند. این فشار وارده منجر به بروز برآمدگی استخوانی، تاول، ورم و درد در تاند..
0 نظرات
ادامه مطلب
درمان درد پاشنه پا با این ورزشها - شنبه 02 اسفند 1393 - 14:54:38
11 ورزش برای درد پاشنه پا   هنگامی که رباط موجود در کف پا، پاره و یا ملتهب شود، التهاب غلاف کف پا (فاسئیت پلانتار) رخ می دهد که یک بیماری دردناک و جدی می باشد. این التهاب، یکی از علل مهم ایجاد درد پاشنه پا است. در این مطلب 11 نوع حرکت ورزشی برای تسکین درد ناشی از التهاب غلاف کف پا  و درد پاشنه را برایتان بیان می کنیم. 1- کشش انگشت پا پاشنه پا را روی زمین قرار دهید. با دستتان، انگشت شست پا را به طرف بالا و پایین بکشید. انگشت شست را به طرف عقب بکشی..
0 نظرات
ادامه مطلب
چرا پاشنه پایم درد می‌کند؟ - شنبه 02 اسفند 1393 - 14:49:55
  خار پاشنه‌ پا، یک زایده‌ استخوانی‌ در پاشنه‌ پا است که‌ باعث‌ بروز درد و مشکلاتی ‌در راه‌ رفتن‌ می شود و بهتر است فرد علائم و علت آن را بشناسد. خار پاشنه در اثر التهاب فاسیای کف پا (یک نوع رباط) ایجاد می‌شود که این امر سبب درد پاشنه می‌شود. فاسیای کف پا، یک باند پهن است که در کف پا از پاشنه تا انگشتان پا کشیده می‌شود. التهاب طولانی مدت فاسیا می‌تواند باعث رسوب کلسیم در محل اتصال فاسیا به پاشنه پا شود. تجمع کلسیم به تنهایی دردناک نیست و درد، ناشی از کشیدگی فاسیا است..
0 نظرات
ادامه مطلب
علل درد انگشتان پا!!! - شنبه 02 اسفند 1393 - 14:46:20
درد انگشتان پا؛ علل و علائم   انگشت پا دارای استخوان، مفصل، عضله، تاندون، رباط، عصب و رگ های خونی است که اگر هر کدام از این اجزاء دچار صدمه، ضربه، عفونت و سایر مشکلات شود، باعث بروز درد در انگشتان پا می شود. درد انگشت پا ممکن است کوتاه مدت و یا دائمی باشد. ممکن است احساس سوزش، گزگز، خارش و... در انگشت پای خود داشته باشید. درد انگشت پا می تواند کم باشد و یا به قدری زیاد باشد که نتوانید کفش بپوشید و یا هر نوع فشاری به انگشت و یا پای خود وارد کنید. علل مختلفی م..
0 نظرات
ادامه مطلب
درد پایین شست پا(سزاموئیدیت) - شنبه 02 اسفند 1393 - 14:39:23
  سزاموئیدیت (Sesamoiditis) یک بیماری شایع در کف پا می باشد و موجب درد در قسمت توپ پا و بخصوص پایین شست پا می شود. سزاموئید مهم ترین مفصل شست پا است که داخل توپ پا می باشد. دو استخوان سزاموئید یا کنجدی، در توپ پا و زیر مفصل شست پا قرار دارند. این استخوان ها قدرت نفوذ تاندون را افزیش می دهند و شست پا را تنظیم می کنند. عضلاتی، شست پا را به طرف پایین خم می کنند و از زیر مفصل شست پا می گذرند و از بالای برآمدگی استخوان های سزاموئید عبور می کنند. این برآمدگی با..
0 نظرات
ادامه مطلب
علل درد کف پا!!! - شنبه 02 اسفند 1393 - 14:24:39
چرا کف پا درد می گیرد؟ در اکثر موارد، درد کف پا در اثر مشکلات عضلانی بروز می کند و مشکل خاصی در میان نیست. اما در برخی موارد، درد کف پا نشان دهنده ی مشکلات جدی تری است. پا را قلب دوم انسان می خوانند، چون عضو مهمی است و هر مشکلی در آن نشان دهنده مشکل دیگری در بدن می باشد. به طور کلی، اگر درد در هر قسمتی از بدن بروز کند، یک هشدار به حساب می آید و کف پا نیز از این قاعده مستثنی نیست. در واقع درد این قسمت از پا، نشان دهنده ناخوشی و بیماری های مختلفی است. البته در ا..
0 نظرات
ادامه مطلب
  خوابیدن تا دیروقت، در روزهای تعطیل آخر هفته، می‌تواند خواب شما را دچار اختلال کند و حال و حوصله را از شما بگیرد. حتی اسمی هم برای این حالت پیدا شده به نام : تاخیر جت اجتماعی! بنا بر نظر متخصص خواب و مدیر بیمارستان اختلالات خواب نیویورک، شلبی فردمن هریس، این حالت یعنی "تاخیر جت اجتماعی" بسیار شایع است.   در واقع این حالت، یک اختلال خواب نیست که مردم را به خاطرش نزد پزشک بکشاند، اما براحتی متوجه می‌شویم که این افراد آنهایی نیستند که هر روز بودند.   ..
0 نظرات
ادامه مطلب
(IBS) سندرم روده تحریک پذیر یا IBS در اثر تحریک زیاد پایانه عصب روده ای ایجاد می شود. و موجب انقباضات نامنظم روده می شود. علائم این بیماری شامل : دردهای شکمی،تهوع، نفخ و حرکات غیرطبیعی روده ها( اسهال یا یبوست) است. در این بیماری فرد احساس عدم تخلیه کامل مدفوع را دارد. عوامل استرس زا باعث شروع این سندرم یا بدتر شدن علائم آن می شوند،بنابراین از نظر روان درمانی نیز این بیماران باید تحت نظر باشند. سندرم روده تحریک پذیربرخلاف بیماری های التهابی روده ،زندگی فرد را تهدید نمی کن..
0 نظرات
ادامه مطلب
سندرم روده تحریک‌پذیر - شنبه 02 اسفند 1393 - 14:06:46
بهبود سندرم روده تحریک‌پذیر با کاهش مصرف کربوهیدرات‌ها پزشکان سوئدی معتقدند کاهش میزان مصرف کربوهیدرات‌ها می‌تواند به تسکین علائم سندرم روده تحریک‌پذیر (IBS) کمک کند.   در این بررسی پزشکان سوئدی مشاهده کردند در هر 10 فرد مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر کاهش مصرف کربوهیدرات‌ها در بهبود وضعیت این بیماران نقش داشته و حذف کربوهیدرات‌ها به طور چشمگیری در از بین بردن این علائم موثر است. متخصصان بر این باورند که توجه به نوع رژیم غذایی می‌تواند در درمان این سندرم موثر باش..
0 نظرات
ادامه مطلب
  منتول موجود در نعناع به تسکین عضلات تنفسی کمک می‌کند که این امر مشکلات نفس کشیدن را از بین می‌برد. چه برای از بین بردن خاک و ریزگردهای مضر موجود در محیط از محصولات پاک کننده استفاده کنید یا صرفاً در معرض مواد سمی و قارچ‌هایی که روزانه با آن‌ها روبرو هستیم قرار بگیرید یک مسئله غیرقابل انکار است که این مواد بالاخره راهی به سیستم تنفسی شما باز می‌کنند. افزون بر این برای بسیاری از افرادی که از مشکلات تنفسی مانند آسم یا بیماری مزمن انسداد ریه رنج می‌برند مواجه با مواد مذکور..
0 نظرات
ادامه مطلب
گلودردها را خودتان درمان کنید - شنبه 02 اسفند 1393 - 14:00:28
  درمان 80 درصد عفونت‌های ویروسی را در مراقبت‌های عادی است و استفاده از بخور، خوردن غذاهای ملایم مانند سوپ، شیر و آبمیوه می‌تواند درمان‌کننده گلودردهای ویروسی باشد. محمد حسین سلطان زاده، فوق تخصص عفونی اطفال می‌گوید: یکی از بیماری‌های شایع در کودکان گلودرد است که کودکان به خاطر سوزش در گلو از خوردن غذا امتناع می‌کنند.  گلودرد باعث التهاب در ناحیه حلق می‌شود و هنگام خوردن غذاهای شور یا ترش در گلوی کودک حالت سوزش به وجود می‌آورد که این مسئله می‌تواند برای کودک آزار ده..
0 نظرات
ادامه مطلب
واریس و ورم پا: بخورها و نخورها - شنبه 02 اسفند 1393 - 13:56:53
  واریس به دلیل مشکلات به وجود آمده در جریان خون بروز می‌کند. برخی از مواد غذایی تاثیر زیادی در افزایش سلامت رگ‌ها دارند و باعث بهبود جریان خون در رگ‌ها به خصوص در مناطقی مانند پاها می‌شوند که نیروی جاذبه گردش خون را کمی با مشکل مواجه می‌کند. در این مطلب چند ماده ی غذایی مفید برای کاهش واریس و ورم پاها داریم و در نهایت مضرهای این مشکل را نیز معرفی کرده‌ایم. لطفا با ما همراه باشید.     انجیر، آلو، مورد صحرایی، بادمجان این مواد غذایی حاوی ترکیبات ..
0 نظرات
ادامه مطلب
درمان چاقی موضعی (3) - شنبه 02 اسفند 1393 - 13:52:10
+ ورزش های مفید برای برطرف کردن چربی های اضافه ران ها     ورزش، بخش بسیار مهمی از برنامه کنترل وزن است. با انجام ورزش هایی با ریتم آرام مثل شنا، بدن با استفاده از اکسیژن، شروع به سوزاندن چربی ذخیره شده خود می کند. ورزش کردن برای بدن فواید بسیاری دارد . از آن جمله، افزایش استحکام عروق و در نتیجه کاهش ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی است. ضمنا در اثر انجام تمرینات ورزشی، توان بدن در استفاده از قندها افزایش یافته و احتمال ابت..
0 نظرات
ادامه مطلب
درمان چاقی موضعی (2) - شنبه 02 اسفند 1393 - 13:47:52
همانطور که در مطلب گذشته ذکر شد: اولین اصل حذف چربی های اضافه بدن ، کنترل غذا و رعایت یک رژیم مناسب است  و مرحله دوم حذف مواد زائد بدن است . مواد زائد بدن، سموم حاصل از سوخت و ساز پروتئین ها و چربی هاست و همچنین موادی که از طریق آلودگی های غذایی وارد بدن شده اند . این مواد از سه طریق از بدن خارج می شوند:کلیه ها، روده ها و پوست که فعالیت صحیح این اندام ها موجب سلامت بدن می شود . کلیه ها: برای اینکه کلیه ها بتوانند به درستی فعالیت خود را انجام دهند باید در سلا..
0 نظرات
ادامه مطلب
درمان چاقی موضعی(1) - شنبه 02 اسفند 1393 - 13:44:58
+ برنامه غذایی لاغری چه کنیم تا کمر باریک و خوش اندام شویم!؟ این مسئله، دغدغه بسیاری از دختران و زنان است. بیشتر آقایان میانسال هم به دنبال راهی هستند تا شکم خود را کوچک کنند، ولی در غذا خوردنشان تغییری ندهند. آیا امکان پذیر است؟ راه حل چیست؟ با خوردن غذاهایی که محتوای کالری آنها بیش از نیاز بدن ما باشد، این کالری اضافی به صورت چربی در مناطق سینه، شکم، باسن و ران ها جمع شده و گاه به صورت گره هایی در زیر پوست احساس می شود. نظریات متفاوتی در..
0 نظرات
ادامه مطلب
مواد غذایی که باعث سلولیت میشوند - شنبه 02 اسفند 1393 - 13:38:35
این 6 ماده ی غذایی باعث سلولیت می‌شوند برای مقابله با سلولیت باید تغذیه ی درست داشت، آب کافی نوشید، ورزش کرد، کرم‌های ضدسلولیت زد و غیره. البته توصیه های زیادی برای مقابله با سلولیت وجود دارد؛ اما مهمترین مسئله تغذیه ی درست است. برای مقابله و پیشگیری از این پوست پرتقالی شکل لازم است قید برخی مواد غذایی را بزنید. با ما باشید تا با این مواد غذایی آشنا شوید. قند قابل توجه افرادی که یک فنجان چای را با 10 حبه قند میل می کنند! قند سفید هیچ ماده ی مغذی به بدن نمی رساند. برخی..
0 نظرات
ادامه مطلب
  بادمجان یکی از مغذی‌ترین سبزیجاتی است که در بازار میوه و تره بار پیدا می‌شود و اگر رژیم گرفته یا قصد لاغری دارید در خدمتتان خواهد بود. می‌توانید با بادمجان انواع غذاها را تهیه کنید. طبخ این سبزی در فر، به صورت بخارپز و یا سرخ شده با روغن زیتون همیار لاغری تان خواهد بود. اگر می‌خواهید تا سال جدید کمی چربی‌های دور شکم‌تان را آب کنید ادامه ی این مطلب را از دست ندهید.   بادمجان: همیار لاغری تان حتما می‌دانید که میوه و سبزیجات زیادی برای کاهش وزن و به خصوص ..
0 نظرات
ادامه مطلب
12 ماده مغذی برای تقویت باروری تغذیه و رژیم غذایی نقش مهمی در عملکرد جنسی و قدرت باروری هر دو جنس دارد... الگوی تغذیه مناسب و دریافت مقادیر كافی ویتامین ها و مواد معدنی از جمله ویتامین های گروه B، ویتامین E ،A  و عناصر روی، منیزیم، سلنیوم و ... نقش مهمی در سلامت سیستم تناسلی، حفظ و بهبود قدرت باروری، تولید هورمون های جنسی، رشد و نمو دیواره رحم، تولید اسپرم و تشكیل سلول تخم دارند.  ویتامین D این ویتامین به منظور ساخت هورمون‌‌های جنسی موثر در تخمک‌گذاری، ضروری..
0 نظرات
ادامه مطلب
چگونه ماساژدهنده خود باشیم؟ - شنبه 02 اسفند 1393 - 13:21:13
  انگار با ماساژ یک انرژی مسدود‌شده از بدن آزاد شده و به حرکت در‌می‌آید و آن وقت است که نفس‌مان بالا می‌آید و به آرامشی خوشایند دست می‌یابیم. اغلب اوقات وقتی دردی را در قسمتی از بدن احساس می‌کنیم، ناخودآگاه و به طور غریزی آن نقطه را ماساژ می‌دهیم، مثلا زمانی که سردرد داریم ناخودآگاه شروع به ماساژ شقیقه و پیشانی خود می‌کنیم، یا زمانی که پشت، کمر یا عضلات دست و پایمان دچار گرفتگی و درد می‌شود، از کسی می‌خواهیم این نواحی را مشت و مال دهد. در واقع برای افرادی که تجربه مشت و ..
0 نظرات
ادامه مطلب
9 ایده کاربردی برای سرکوب اشتها - چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 16:06:46
  در این مطلب چند توصیه کاربردی که آزمایش خود را در افراد مختلف پس داده است؛ به منظور کاهش اشتها ارائه می‌شود... اضافه‌وزن و چاقی علل متعددی دارد. از جمله علل آن می‌توان مصرف برخی داروها، ابتلا به بعضی بیماری‌ها، مشکلات روحی روانی، زمینه‌های ژنتیکی تجمع چربی در بدن، فعالیت بدنی محدود، تمایل شدید به مصرف غذاهای بسیار چرب یا بسیار شیرین و ... را نام برد. این اضافه‌وزن و چاقی به هر علتی که باشد، اولین قدم برای درمان آن، کاهش دریافت کالری می‌باشد. بسیاری از افراد انگ..
0 نظرات
ادامه مطلب
7 دلیل اصلی که مانع از لاغری شما می‌شود - چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 16:02:04
  آیا شما هم از آن دست افرادی هستید که سعی دارید وزن کم کنید اما موفق نمی‌شوید؟   در این مقاله قصد داریم 7 دلیل اصلی که مانع از موفقیت رژیم لاغری شما می‌شود را بیان کنیم و بگوییم چگونه می‌توانید به راحتی چند کیلوی اضافه را آب کنید. با ما همراه باشید.   آخر هفته‌ها پرخوری می‌کنید خیلی از ما متوجه نمی‌شویم که آخر هفته‌ها پرخورتر می‌شویم. برای مقابله با پرخوری آخر هفته به وعده‌هایی که میل می‌کنید توجه کنید. هر روز و یا چهارشنبه و شنبه خودتان را وزن..
0 نظرات
ادامه مطلب
  اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که رژیم می گیرید اما بعد از مدتی به بن بست می رسید و شکست می خورید یا اینکه بعد از تمام شدن دوره ی رژیم تان به همان وزن قبلی بر می گردید این مطلب به دردتان می خورد.   بهتر است ناامید نشوید و بدانید که دلیل شکست تان به خاطر اشتباهاتی است که مرتکب می شوید. خبر خوب اینکه غلبه کردن بر این مشکلات بسیار ساده است. اولین گام این است که بدانید کجای کارتان ایراد دارد. در این مطلب در مورد 7 اشتباهی که منجر به شکست رژیم تان می شود ..
0 نظرات
ادامه مطلب
این کالری با آن کالری فرق دارد - چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 15:47:51
  پرخوری پرخوری است؛ به عبارت دیگر، تا زمانی که بیشتر از میزان مورد نیاز بدن‌مان کالری دریافت کنیم، بر وزن‌مان خواهیم افزود. پس تا اینجا کالری‌های مختلف با هم فرقی ندارند. اما این‌که این وزن افزوده به چه شکلی در بدن‌مان انباشته شود کاملا به رژیم غذایی‌ما‌ بستگی خواهد داشت. خیلی‌ها وقتی که می‌خواهند از خورد و خوراک‌شان مطمئن باشند و برنامه غذایی کاملا سالمی دنبال کنند، پیش از هر چیز به دنبال جدول کالری مواد غذایی می‌گردند. دلیلش هم روشن است: دانستن میزان کالری موجود در هر..
0 نظرات
ادامه مطلب
  زمستان آخرین روزهایش را با سخاوت تمام بهاری کرده است. هوا جان می‌دهد که به دل طبیعت بزنید و با اشتهای تمام غذاهای مورد علاقه‌تان را نوش جان کنید. البته غذاهای سالمی مثل سبزیجات را. در این بین سبزیجاتی هستند که خاص زمستان هستند و توانایی بالایی در پیشگیری و درمان اکثر ناخوشی‌ها دارند. واقعیت این است که بدون سبزیجات سلامتی کامل معنایی ندارد. به خاطر اینکه بدون این مواد غذایی سالم بدن از بسیاری از ریزمغذی‌ها محروم می‌ماند. اگر نمی‌خواهید بدن خودتان و اعضای خانواده‌تان دچا..
0 نظرات
ادامه مطلب
پیشگیری از اضافه وزن در زمستان - چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 15:29:35
  پیاده‌روی روزانه حوالی ظهر تاثیر بسیار چشم‌گیری در جهت جلوگیری یا تعدیل نیاز ویارگونه شما به میل نمودن مواد شیرین در تمامی ماه‌های پاییز و زمستان می‌شود. اگر شما به گروهی از افراد تعلق دارید که در فصل زمستان 2 تا 3 کیلو به وزنتان افزوده می‌شود و با آغاز بهار و فصل تابستان خودبخود اضافه وزن شما تعدیل می‌گردد بسیار عالی است چرا که تغییرات ایجاد شده در سوخت و ساز شما در فصل پاییز و زمستان به طور طبیعی با آغاز بهار و تابستان مجدداً‌ تعدیل می‌گردد و احتیاجی به هیچ اقدام اضا..
0 نظرات
ادامه مطلب
راه حل مشكل لاغری!!! - چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 15:24:31
لاغری یك بیماری مزمن است و مثل هر بیماری مزمن دیگری برای درمان نیاز به زمان دارد. علل لاغری : الف) فشارهای درونی، استرس ها و افسردگی ب) بیماری هایی از قبیل : هیپرتیروئیدیسم (پر‌كاری تیروئید)، دیابت (بیماری قند خون بالا)، بیماری‌های انگلی، بیماری‌های گوارشی ج) اختلال تغذیه‌ای ( دریافت كم كالری و فعالیت زیاد ) د) ژنتیك و ارث درمان لاغری : درمان های لاغری به دو دسته دارویی و رژیم درمانی تقسیم می شوند . 1- هرگز در درمان لاغری خود از دارو استفاده نكنید، چرا كه ..
0 نظرات
ادامه مطلب
لاغرهایی که فکر می کنند چاقند!!! - چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 15:20:03
چاقی كابوس نسل ماست! كابوسی كه هر شب زیر سایه رژیم‌های جدید غذایی، نزدیك تر و واقعی‌ تر می‌ شود، و هر روز قربانی های بیشتری می گیرد! اگر شما هم جزو كسانی هستید كه از گوشه و كنار، زمزمه‌هایی از خوش‌اندامی خود می ‌شنوید و با این حال، هنوز فكر می كنید چاق هستید، یا حتی اگر دیگران شما را پوست و استخوان می‌دانند و با این حال آینه، چربی‌های اضافه را به رخ تان می‌كشد، خودتان را به یك روان پزشك معرفی كنید، چون احتمالا از بی‌اشتهایی عصبی یا آنورکسیا (anorexia) رنج می‌برید! متخصصان تغ..
0 نظرات
ادامه مطلب
خیلی لاغرم چه کنم؟ - چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 15:11:25
کاهش رشد بدني به دو صورت است:     1- کاهش مقدار قد نسبت به سن که به علت کمبود پتاسيم، سديم، منيزيوم، روي، فسفر، پروتئين، اکسيژن، آب و انرژي است.     2- کاهش مقدار وزن به قد که به علت کمبود انرژي، کاهش عضلات و چربي بدن است.     اضافه کردن وزن براي فردي که کمبود وزن دارد بسيار مشکل است. بدن فرد داراي کمبود وزن ممکن است:     * داراي سوخت و ساز بيشتري باشد.     * داراي سلول هاي چربي کمتري باش..
0 نظرات
ادامه مطلب
اگر میخواهید کمی چاق شوید بخوانید - چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 15:01:35
راهکارهایی برای افزایش وزن افراد لاغر   برای افزایش وزن، باید کالری رژیم غذایی افزایش یابد. البته حفظ کیفیت و سلامتی برنامه غذایی در رژیم‌های افزایش وزن اهمیت فراوانی دارد. بر خلاف بسیاری از افراد که لاغری برایشان رویایی دست نایافتنی است؛ برخی از افراد هم از لاغری شدید رنج می‌برند. علت این لاغری شدید می‌تواند بیماری‌های انگلی، کم خونی ها، عدم تعادل هورمونی، زمینه‌های ژنتیکی و ... باشد. افراد بسیار لاغر عمدتا تمایل چندانی به خوردن غذا ندارند و با خوردن مقادیر اندکی مو..
0 نظرات
ادامه مطلب
نشانه های کمبود ویتامین های بدن - دوشنبه 27 بهمن 1393 - 16:30:25
این 15 نشان‌ه میگوید که شما کمبود ویتامین دارید!   در این مطلب 15 نشانه کمبود ویتامین و مواد معدنی را شرح می‌دهیم. برای سالم‌بودن و سالم‌ماندن لازم است که به میزان کافی از انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی برخوردار شوید. اما متاسفانه برخی افراد کمبود ویتامین را چندان جدی نمی‌گیرند؛ غافل از این‌که کمبود ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز، برای سلامت بدن گران تمام می‌شود.  کرامپ‌های عضلانی و درد در انگشت‌ها پشت ساق و کف پاها اگر بدون دلیل خاصی دچار کرامپ..
0 نظرات
ادامه مطلب
پاکسازی کبد با این روشهای ساده! - دوشنبه 27 بهمن 1393 - 16:24:32
  اگر در هضم غذا دچار مشکل شده‌اید، نفخ می‌کنید، حالت تهوع دارید و غیره احتمال دارد کبدتان به مشکل برخورده باشد. یعنی اینکه باکش پر شده و دیگر نمی‌تواند مواد زائد را دفع کند. این‌گونه می‌شود که بدن دچار مشکل می‌شود. تمیز کردن کبد کار سختی نیست. تکنیک 3 لیموترش برای اینکه دچار مشکلات گوارشی نشوید لازم است که به طور منظم به فکر تمیز کردن کبدتان باشید. لیموترش می‌تواند باعث تحریک ترشح صفرا شده و تمام سموم و مواد زائد انباشته‌شده در کبد را تمیز کند. روش استفاده سه عدد..
ادامه مطلب
6 عددی که شما باید از آنها مطلع باشید!     هیچ چیز مهمتر از سلامتی شما نیست. شما باید همیشه برای مراقبت از خودتان تلاش کنید. کار خیلی سختی نیست فقط باید اعداد مربوط به خودتان را کنترل کنید. درست است که در حال حاضر، مطمئن هستید که ورزش می‌کنید و درست غذا می‌خورید اما لزوما به این معنی نیست که شما سالم هستید. بعنوان مثال ممکن است فشار خون یا کلسترول بالا داشته باشید. اگر این اعداد را کنترل کنید، نه تنها وزن بیشتری از دست می‌دهید بلکه یک گام دیگر به زندگی س..
0 نظرات
ادامه مطلب
قبل از خواب این چیزها را نخورید!!! - دوشنبه 27 بهمن 1393 - 16:16:27
10 ماده غذایی که قبل از خواب باید از خوردن آن اجتناب کنید!   اگر می‌خواهید شب‌ها با آرامش کامل بخوابید، از خوردن این ۱۰ ماده‌غذایی قبل از خواب خودداری کنید: خیلی چیزها هست که ممکن است باعث ایجاد اختلال در خواب شما شود؛ پس دیگر با تصمیمات اشتباهی که برای شامتان می‌گیرید، اوضاع خوابتان را بدتر نکنید.همه دوست دارند که قبل از خواب چیزی بخورند اما اینکه تصمیم بگیرید چه بخورید، تاثیر قابل‌توجهی بر خوابتان دارد. با اینکه خوردن بعضی غذاها کمک می‌کند راحت‌تر بخوابید، خیل..
0 نظرات
ادامه مطلب
خانه تکانی به روش مارتا استوارت - دوشنبه 27 بهمن 1393 - 16:12:43
خانه تکانی آسان و سریع به روش مارتا استوارت را هم امتحان کنید!!!   ممکن است یکسری سطوح را به صورت روزانه و در طول سال نادیده بگیرید، اما تمیز کردن این سطوح برای یک بار در سال ضروری است ، این سطوح شامل قاب دور تا دور درب ها و دیوارها می باشد که باید این قسمت ها را بشورید. پیش از روبرو شدن با فصل زیبای بهار ، با این راهنمایی گام به گام که ما در اینجا برایتان توضیح داده ایم به راحتی می توانید به خانه تکانی و تمیز کردن خانه اتان بپردازید. خوش آمد گویی به ب..
0 نظرات
ادامه مطلب
خانه تکانی ساده و سریع - دوشنبه 27 بهمن 1393 - 16:07:17
خانه تکانی ساده و سریع با ۱۰ نکته جادویی از دیوارهای خانه شروع کنید. اگر رنگ دیوارها روغنی است ترکیبی از ۳ لیتر آب گرم، یک قاشق غذاخوری آمونیاک و ۲ قاشق غذاخوری مایع ظرف شویی آماده کنید و تمامی دیوارها را با کمک اسفنج و این ماده...     از دیوارهای خانه شروع کنید. اگر رنگ دیوارها روغنی است ترکیبی از ۳ لیتر آب گرم، یک قاشق غذاخوری آمونیاک و ۲ قاشق غذاخوری مایع ظرف شویی آماده کنید و تمامی دیوارها را با کمک اسفنج و این ماده به خوبی بشویید. برای استفاده..
0 نظرات
ادامه مطلب
نکات مهم خانه تکانی - دوشنبه 27 بهمن 1393 - 16:02:22
نکاتی که قبل از خانه تکانی باید انجام دهید!   بد‌ترین شکل استفاده از مواد پاک کننده و شوینده آن است که آن‌ها را با آب گرم مخلوط کنند یا از آن‌ها در محیط‌های بسته‌ای که بخار آب وجود دارد، استفاده شود. هر ساله و در آستانه نوروز، مسمومیت‌های سطحی و شدیدی در اثر استفاده نامناسب از مواد شوینده در جامعه اتفاق می‌افتد و زنان به عنوان مدیر امور داخلی منزل که بیشترین مسئولیت را در نظافت خانه برعهده دارند، آمار بیشترین موارد مسمومیت خانگی را نیز به خود اختصاص می‌دهن..
0 نظرات
ادامه مطلب
چیکن استریپس - دوشنبه 27 بهمن 1393 - 15:41:26
طرز تهیه چیکن استریپس   در ظرفی کم عمق آرد، آویشن، نمک و فلفل و فلفل قرمز را مخلوط می کنیم و در ظرفی دیگر تخم مرغ هارو خوب هم میزنیم.   سایت دلگرم: مواد لازم: نیمه سینه مرغ بدون پوست 4 عدد آرد 1/2 فنجان آویشن خشک 1 قاشق چای خوری فلفل قرمز 1 قاشق چای خوری نمک و فلفل تخم مرغ 2 عدد بزرگ کورن فلکس دانه درشت 6 فنجان کره آب شده 3 قاشق غذاخوری طرز تهیه: 1. در ظ..
0 نظرات
ادامه مطلب
شما هم حسودید؟!! - دوشنبه 27 بهمن 1393 - 15:12:24
حسودیم، پس هستیم!   اگر کسی تا به حال حسود نبوده، قطعا بویی از انسانیت نبرده. از بچگی با قصه هایی مملو از حسادت بزرگ شده ایم؛ از سیندرلای اجنبی تا شیرین و فرهاد وطنی. هفته نامه چلچراغ - آناهیتا قشقایی: قرار است فوت کنیم روی خاک ضخیمی که نشسته روی ادبیات. مریض شده، حالش زیاد خوب نیست. نشسته روز قفسه های کتاب خانه ها، حتی سرف های هم محض رضای خدا نمی کند، چه برسد به تکانی، حرکتی.   یادمان رفته با ادبیات باید عاشق شویم، سفر کنیم، حسا..
0 نظرات
ادامه مطلب
طرز تهیه ژله نیمرو - دوشنبه 27 بهمن 1393 - 14:56:02
با ژله نیمرو همه را هیجان زده کنید!   ابتدا برای درست کردن زرده، نصف بسته ژله پرتقالی یا هلو را با نصف لیوان آبجوش حل می کنیم، برای بهتر حل شدن ژله میتونیم ژله را چند ثانیه توی مایکروویو گذاشته، یا اینکه به روش بن ماری روی بخار آب حل کنیم تا شفاف بشه.   مواد اولیه : ژله هلو یا پرتقال نصف بسته ژله آلوورا 1 بسته بستنی وانیلی آب شده سه قاشق آبجوش یک و نیم لیوان شیر یا بستنی وانیلی یک لیوان ..
0 نظرات
ادامه مطلب
نحوه تمیز کردن دیوارهای رنگ روغنی - یکشنبه 26 بهمن 1393 - 18:18:45
  برای تمیز کردن دیوارهایی که رنگ روغنی دارند، از این محلول استفاده کنید: یک سطل آب گرم، یک دوم پیمانه بوراکس (Borax)، یک دوم قاشق مرباخوری مایع ظرفشویی و یک قاشق غذاخوری آمونیاک؛ حین استفاده از محلول حتماً دستکش بپوشید. (بوراکس را می‌توانید از مغازه‌های مواد شیمیایی- بهداشتی تهیه کنید.) بیوته ..
0 نظرات
ادامه مطلب
نحوه شست و شوی بالش و متکا - یکشنبه 26 بهمن 1393 - 18:15:19
بهترین روش برای شست و شوی متکاها   آخرین باری که بالش های خود را شسته اید چه زمانی بوده است؟ ماه گذشته؟ سال گذشته؟ شش ماه پیش و یا اینکه اصلا تا به حال آنها را نشسته اید.الان دیگر زمان آن است که آنها را بشورید ! بالش های قابل شستشو؟ خبرهای خوب! شما می توانید بالش های خود را برای شستشو در ماشین لباسشویی بیاندازید اما برای این کار توصیه می شود هر دو بالش را با هم بیاندازید. برای این کار بهتر است دو بالش را کنار هم به صورت صاف قرار داده و شستشو را آغ..
0 نظرات
ادامه مطلب
روش تمیز کردن کفپوشهای سرامیکی - یکشنبه 26 بهمن 1393 - 18:11:33
قبل از اینکه دست به کار خانه تکانی شوید مطالب ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان و کمترین زحمت،بیشترین نتیجه را ببینید. مراقب باشید از مواد شوینده غلیظ و قوی برای تمیز کردن  سرامیک استفاده نکنید.برای دوام و حفظ زیبایی کف‌پوش‌های سرامیکی بهتر است آن‌ها را به طور مرتب با اسفنج مرطوب تمیز کنید و بعد با استفاده از پارچه ای نرم با اسفنجی خشک، رطوبت آن‌ها را بگیرید. چنانچه به طور مرتب سرامیک‌ها را تمیز کنید از تجمع لکه های پایداری که به سختی از بین خواهد رفت، جلوگیری خواهید..
0 نظرات
ادامه مطلب
ترفند های سرخ کردن سیب زمینی به روش رستورانی   طرز تهیه سیب زمینی سرخ کرده رستورانی: سیب زمینی هایی که در رستوران ها و فست فود ها سرو میشود را به راحتی میتوانید بار رعایت نکاتی که ذکر میشود در خانه تهیه کرده و سیب زمینی پفکی و خوشمزه داشته باشید. طرز تهیه و ترفند های سرخ کردن سیب زمینی به روش رستورانی ابتدا قابلمه ای آب را میگذاریم تا جوش بیاید.سپس چند عدد سیب زمینی را یک اندازه و مساوی ورقه ورقه کرده و سپس خلال میکنیم بعد از به جوش آمدن آب سیب زمین..
0 نظرات
ادامه مطلب
برخلاف باورهای رایج سیب زمینی سرخ کرده برای سلامتی مضر نیست, پس بهتر است بدون سرزنش خود از طعم آن لذت ببرید  و مهمتر اینکه سیب زمینی سرخ کرده باعث چاقی نمی شود!!!   پس با خیال راحت این خوردنی خوشمزه را بخورید و از فواید آن بهرمند شوید.باور نمیکنید؟ پس حتما مقاله زیر را بخوانید. قابل توجه افراد چاق و رژیم بگیر!!! سیب زمینی سرخ کرده باعث چاقی نمی شود. خلاصه کلام اینکه سیب زمینی برای سلامتی مضر نیست. برعکس سیب زمینی برای سالم و سرحال بودن بدن لازم و ضروری است. ..
0 نظرات
ادامه مطلب
طرز پخت نیمرو فنجانی - یکشنبه 26 بهمن 1393 - 15:35:36
نیمرو را در فنجان بخورید!   موادی لازم: تخم مرغ 2 عدد شیر  قاشق غذاخوری پنیر چدار ریز شده 2 قاشق غذاخوری نمک و فلفل به اندازه کافی کره مقداری دستور پخت: 1.ابتدا درون ماگی که قابل استفاده در مایکروویو است، را با کره کمی چرب کنید. 2. سپس تخم مرغ ها و شیر را درون آن ریخته و خوب هم بزنید تا کاملا مخلوط شوند. 3. بعد ماگ را داخل مایکروویو به مدت 45 ثانیه قرار دهید. سپس کمی آن را تکان داده و هم زده و دوباره در مایکروویو به مدت 30..
0 نظرات
ادامه مطلب
5 توصیه مهم برای آشپزخانه
5 توصیه مهم برای آشپزخانه - یکشنبه 26 بهمن 1393 - 15:30:16
توصيه هایی براي داشتن  آشپزخانه ای زیبا و رویایی     محيط آشپزخانه را طوري تزئين کنيد که از بودن در آن لذت ببريد. شما آزاديد هر طور که مايليد فضا را تغيير دهيدو از هر وسيله ترئيني که تمايل داريد در چيدمان آشپزخانه استفاده کنيد. براي داشتن يک آشپزخانه زيبا و دوست داشتني با ما همراه شويد، براي شما ايده‌هايي داريم: 1) ديوارها را با رنگ‌هاي متنوع نقاشي کنيد. اغلب افراد بر اين باورند که فضاهايي مثل آشپزخانه به دليل مسائل بهداشتي مي‌بايست به رنگ سفيد باشند..
0 نظرات
ادامه مطلب
کاربردهای فوق العاده پوست موز!!! - یکشنبه 26 بهمن 1393 - 15:21:56
پوست موز را دور نریزید   پوست این میوه خوشمزه را دور نریزیددر این مقاله شما را با کاربردهای مختلف پوست موز آشنا می کنیم.  موز میوه پر فروشی دست‌کم در آمریکا است اما مشکلاتی نیز برای محیط‌ زیست ایجاد می‌کند. از جمله اینکه رها کردن پوست آن در محیط موجب انتشار گاز متان که در تأثیر گلخانه‌ای اثرگذار است می‌شود. با این‌ حال روش‌هایی برای استفاده مجدد از پوست موزو کم کردن تأثیر مخرب آن بر محیط‌ زیست وجود دارد. در این مقاله به 10 روش ساده از این موارد..
0 نظرات
ادامه مطلب
راهنمای کباب کردن همه چیز!  برای تغییر در مقدار کالری غذاهایی که می‌پزید روش پخت را تغییر دهید به جای سرخ کردن مواد غذایی در روغن، آنها را کباب کنید. تحقیقات نشان داده امروزه مرگ بر اثر چاقی سه‌برابر مرگ ناشی از گرسنگی است. گسترش روز به روز چاقی و تبعاتی که روی سلامت انسان دارد، خیلی از خانواده‌ها را به فکر مصرف غذاهای سالم‌تر و کم‌کالری‌تر انداخته و کبابی کردن غذاها بهترین روش مبارزه با چاقی است.بهتر است شما هم امتحان کنید, خیلی سخت نیست؟!! تحقیقات..
0 نظرات
ادامه مطلب
تزیین تخم مرغ هفت سین 94 - یکشنبه 26 بهمن 1393 - 14:49:35
تزیین تخم مرغ هفت سین 94 با جوراب   تزیین تخم مرغ سفره هفت سین, نحوه تزیین تخم مرغ روشی برای طرح دار کردن تخم مرغهای هفت سین ... چند تا برگ و گل کوچیک رو از باغچه بچینید .. اونها رو حدود پنج دقیقه داخل آب قرار بدید و سپس روی سطح تخم مرغقرار بدید .   توری یا جوراب نازکی رو دور تخم مرغبکشید و اون رو محکم ببندید .    برگهای قهوه ای پیاز رو داخل آب جوش ریخته تا آب خوب رنگ بگیره .. تخم مرغها رو به آب در حال جوش..
0 نظرات
ادامه مطلب
واقعاً چه چیز باعث میشود آن شور و اشتیاق اولیه به بی علاقگی و بی تفاوتی تبدیل شود؟   زوجهای بیشماری شکایت میکنند که شعله عشقی که در آغاز رابطه شان بوده، فروکش کرده و خاموش شده است. خیلی ها آن را به گردن تفاوتهای بین دو طرف میاندازند که به مرور زمان و با شناخت بیشتر آنها را از هم دور میکند موج "مردگی" که بعد از ماه های پرهیجان اول، رابطه را در خود غرق میکند، باعث میشود خیلی از زوجها امید خود را از دست داده و جای دیگری جز رابطه شان به دنبال آن هیجان بگردند. ..
0 نظرات
ادامه مطلب
چرا عاشق‌ها بیشتر عمر می‌کنند؟ - یکشنبه 26 بهمن 1393 - 14:25:54
تحقیقات نشان می‌دهند کسانی که عاشق هستند بدن سالم‌تری دارند و بیشتر عمر می‌کنند!   عشق باعث می‌شود همیشه احساس شادی و شوق و ذوق بکنید. این احساسات مثبت به شما کمک می‌کنند زندگی خود را با قدرت هرچه بیشتر به جلو پیش ببرید و در کارهای‌تان موفق شوید. تحقیقات نشان می‌دهند کسانی که عاشق هستند بدن سالم‌تری دارند و بیشتر عمر می‌کنند!  عشق باعث می‌شود همیشه احساس شادی و شوق و ذوق بکنید. این احساسات مثبت به شما کمک می‌کنند زندگی خود را با قدرت هرچه بیشتر به ج..
0 نظرات
ادامه مطلب
رازهای ماندگاری یک رابطه عاشقانه - یکشنبه 26 بهمن 1393 - 14:20:08
یک رابطه عاشقانه ماندگار !!!   بسیاری از ما آرزو داریم با فردی مناسب آشنا شویم و زندگی عاشقانه ای را آغاز کنیم. بسیاری از ما که هم اکنون رابطه ای را شروع کرده ایم، آرزو داریم رابطه مان برای همیشه مثل امروز عاشقانه و صمیمانه باقی بماند؛ اما واقعیت این است که...  بهاره میرزامحمدنیا، روان شناسی بالینی و مشاور: بسیاری از ما آرزو داریم با فردی مناسب آشنا شویم و زندگی عاشقانه ای را آغاز کنیم. بسیاری از ما که هم اکنون رابطه ای را شروع کرده ایم، آرزو داریم ر..
0 نظرات
ادامه مطلب
براحتی شکمتان را آب کنید!!! - شنبه 25 بهمن 1393 - 19:18:17
شکم خود را به همین راحتی آب کنید…   حتی اگر دوست ندارید/آب بنوشید نوشیدن آب احتمالا آخرین کاری است که دوست دارید وقتی شکم‌تان در حال انفجار است انجام دهید اما مصرف آب به میزان کافی در طول روز باعث کنترل میزان سدیم موجود در سطح بدن شده و دیگر در شکم خود احساس بزرگی و نفخ نخواهید داشت. آب باعث تصفیه خون و بهتر کار کردن دستگاه گوارش می‌شود و جلوی نفخ شکم را می‌گیرد. حتی می‌توانید به جای مصرف نوشیدنی‌های مختلف که قندهای مصنوعی نیز دارند از آب استفاده کنید؛ یک..
0 نظرات
ادامه مطلب
چرا شکمتان هر روز بزرگتر میشود؟ - شنبه 25 بهمن 1393 - 19:11:56
9 دلیل که شکم تان هر روز بزرگتر می شود!   اوایلش با كمی ناراحتی پشت میز غذا شروع می‌شود. چند لقمه‌ای كه می‌خورید، احساس می‌كنید شلوارتان به شكل آزار‌دهنده‌ای تنگ می‌شود و تحمل نشستن پشت میز را از شما می‌گیرد اما ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود. آرام‌آرام پوشیدن همان شلوار حتی در ابتدای روز هم برای‌تان سخت و سپس غیرممكن می‌شود.  چند ماهی بعد پیراهن‌هایی كه همیشه زیبای‌تان می‌كرده‌اند، ظاهری زشت و نامتناسب را از شما در آینه نشان می‌دهند و بعد هم دیگران با وجود همه..
0 نظرات
ادامه مطلب
ورزش های مفید برای درمان سیاتیک
ورزش های مفید برای درمان سیاتیک - شنبه 25 بهمن 1393 - 19:05:51
13ورزش مفیدبرای کسانی که سیاتیک دارند   عصب سیاتیک از قسمت پایین کمر یا نخاع شروع شده و تا انتهای هر پا ادامه دارد. عملکرد نادرست عصب سیاتیک (Sciatica) موجب بروز یک بیماری به نام سیاتیک می گردد. سیاتیک با درد، ضعف، بی حسی و یا... عصب سیاتیک از قسمت پایین کمر یا نخاع شروع شده و تا انتهای هر پا ادامه دارد. عملکرد نادرست عصب سیاتیک (Sciatica) موجب بروز یک بیماری به نام سیاتیک می گردد. سیاتیک با درد، ضعف، بی حسی و یا سوزن سوزن شدن پا همراه است. تبیان، برای بسیاری از در..
0 نظرات
ادامه مطلب
زالو درمانی برای چه کسانی خوب است؟
بهترین و بدترین افراد برای درمان با زالو چه کسانی هستند؟   یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: بهترین افراد برای زالو درمانی افراد با مزاج گرم و تَر یا دموی مزاجان و بدترین افراد نیز کسانی هستند که مزاج سرد، خشک یا سوداوی مزاجان دارند. زالو درمانی به روشی سنتی - طبیعی گفته می‌شود که در آن از یک گونه کرم حلقوی (annelid) برای خروج خون اضافی و فاسد که در نزدیکی پوست انسان و حیوانات استفاده می‌شود و در این روش به خاطر وجود آنزیم‌های ترشحی توسط زالو، خواص دیگری نیز مانند رقی..
0 نظرات
ادامه مطلب
رابطه چاقی و پرخوری با کبد چرب
رابطه چاقی و پرخوری با کبد چرب - شنبه 25 بهمن 1393 - 18:49:39
اغلب موارد کبد چرب ناشی از این دو عامل است   اغلب موارد کبد چرب ناشی از چاقی و پرخوری است و این دو عامل موجب شیوع هپاتیت ناشی از کبد چرب شده‌اند. علی‌اکبر کاهدی، فوق تخصص گوارش و کبد افزود: کبد چرب، هپاتیت و رفلاکس بیماری‌های بسیار شایعی هستند که در بین گروههای سنی مختلف، گرفتارهای زیادی را موجب شده‌اند. وی با بیان اینکه هپاتیت ناشی از کبد چرب در چند سال اخیر شیوع بالایی یافته است، تاکید کرد: اغلب موارد کبد چرب ناشی از چاقی و پر خوری است و این دو عامل موجب..
ادامه مطلب
تسکین میگرن با این خوراکیها!!!
تسکین میگرن با این خوراکیها!!! - شنبه 25 بهمن 1393 - 18:40:51
بهترين خوراكي ها براي تسكين ميگرن   ميگرن را بايد جز بيماري هايي دانست كه واقعا فرد را از انجام كارهاي روزمره باز مي دارد. به طور كلي، برخي كمبودهاي بدن با چنين سردردهايي بروز مي كند. اگر شما هم از اين دردها رنج مي بريد، حتما از اين خوراكي ها استفاده كنيد زيرا مؤثر خواهند بود.  -قهوه به دليل داشتن كافئين آرام بخش است. اين ماده ناقل هاي عصبي مغز را تحريك مي كند و به همين دليل نوشيدن قهوه مي تواند شدت و مدت سردرد را كاهش دهد. كافئين مفيد است اما اگر ..
0 نظرات
ادامه مطلب
استفاده از شامپو رنگ خوب است یا بد؟
استفاده از شامپو رنگ خوب است یا بد؟ - پنجشنبه 23 بهمن 1393 - 17:58:05
عوارض استفاده از شامپو رنگ مو برای رنگ کردن موها   رنگ کردن مو و دکلره در سفید شدن زودرس مو و نیز ازدیاد موهای سفید نقشی نداشته و برای بدن نیز مضر نیست. یک متخصص پوست و مو گفت: سفید شدن مو ژنتیکی است. شرایط محیطی نقشی در سفید شدن مو ندارد و در نتیجه پیشگیری ندارد. غفارپور متخصص پوست و مو در تشریح ساختمان مو اظهار داشت، ریشه یا به اصطلاح پیاز مو دارای سلول های زایگر است که ساقه مو را می سازد؛ ساقه مو از جنس ماده پروتئینی کراتین سخت است که به دلیل پیوندهای موج..
0 نظرات
ادامه مطلب
وقتی افسرده میشویم در بدنمان چه روی میدهد؟
وقتی افسرده می شوید چه اتفاقاتی در بدنتان می افتد؟   معمولا افرادی که دارای افسردگی هستند بیشتر دچار سر دردهای ناگهانی و یا احساس غم و گریه یکباره می شوند . افسردگی موجب بسیاری از بیماری‌ها مانند افزایش، فشارخون، افزایش ضربان قلب، سردردهای تشنجی همراه با فشار ، میگرن، اسهال و یبوست‌های دائمی و مزمن، قاعدگی‌های نامنظم، سخت و دردناک و طولانی با خونریزی‌های شدید، بی‌نظمی‌های ضربان قلب، آسم، بی‌اشتهائی و یا پرخوری‌های عصبی و در نتیجه کاهش شدید وزن و یا چاقی‌های مفرط..
0 نظرات
ادامه مطلب
تک فرزندی خوب یا بد؟
تک فرزندی خوب یا بد؟ - پنجشنبه 23 بهمن 1393 - 17:44:44
همه مزایا و معایب تك‌فرزندی !   يك‌سوم جمعيت كشور را تك‌فرزندها تشكيل مي‌دهند؛ بچه‌هايي كه همبازي‌شان مادر و مادربزرگ است، نه خواهر و برادر.  برخي مي‌گويند دليلي براي نگراني در اين مورد وجود ندارد و پرورش يك فرزند در شرايط مناسب بهتر از بزرگ كردن چند كودك در شرايط نامساعد است. گروه ديگري هم معتقدند تك‌فرزندي مي‌تواند پيامدهاي نگران‌كننده‌اي براي اجتماع و جمعيت يك‌سومي به همراه بياورد. به بهانه جدال ميان اين دو گروه و نگراني مسئولان درمورد سرنوشت جامعه‌ا..
0 نظرات
ادامه مطلب
عوامل اصلی طلاق و جدایی!!!
عوامل اصلی طلاق و جدایی!!! - پنجشنبه 23 بهمن 1393 - 17:36:45
نداشتن این ویژگی عامل طلاق خیلی ها است   یكی از اختلالاتی كه می‌تواند زندگی مشترك را به شدت تحت تأثیر تخریبی خود قرار دهد، نرسیدن به بلوغ عاطفی و بلوغ اجتماعی یكی از دو طرف و یا هر دو نفری است كه با هم ازدواج می‌كنند... مدتی قبل رئیس سازمان بهزیستی کشور 10عامل اصلی طلاق را در ایران این طور عنوان کرد: عدم مسئولیت‌پذیری، طلاق عاطفی، اعتیاد، دخالت اطرافیان، کمبود مهارت‌های زندگی، بیکاری، عدم تسلط به مهارت‌های حل مساله، عدم حمایت‌های روانی و عاطفی، پایین بودن آستانه..
0 نظرات
ادامه مطلب
توصیه هایی برای درمان خروپف
توصیه هایی برای درمان خروپف - پنجشنبه 23 بهمن 1393 - 17:31:39
5 توصیه برای کسانی که خروپف می کنند!   در این مطلب به برخی از روش‌های درمانی موثر در از بین بردن عادت مزاحم خروپف کردن در افراد اشاره کرده است: خروپف کردن، مشکل شایع و آزاردهنده‌ای است که فرد مبتلا و حتی سایر اعضای خانواده را از خواب کافی و خوب محروم می‌کند. نداشتن خواب خوب و کافی می‌تواند تاثیر منفی بر روابط فردی و اجتماعی، توانایی فرد برای تمرکز کردن یا حتی سلامت کلی وی داشته باشد.  خروپف کردن زمانی اتفاق می‌افتد که جریان هوا مجبور است از یک مجرای هوایی بار..
0 نظرات
ادامه مطلب
کی ورزش کنیم بهتره؟
کی ورزش کنیم بهتره؟ - پنجشنبه 23 بهمن 1393 - 17:27:07
برای دویدن و لاغر شدن چه ساعتی از روز مناسب است؟!   انجام فعالیت های شبانه احتمال مشکلات خواب را با خود به دنبال خواهد داشت بهترین زمان برای دویدن چه زمانی است؟  اما در نهایت، انتخاب ِ بهترین زمان همیشه با شماست، یعنی شما هستید که مناسب ترین زمان را برای دویدن تشخیص می‌دهید و آن را برمی‌گزینید.    هر شرایطی فواید و مضرات خاص خودش را دارد. این شما هستید که با توجه به تمایلات و امکانات تان، مناسب ترین زمان را انتخاب می‌کنید. اما فراموش نکنید ک..
0 نظرات
ادامه مطلب
توصیه های مادربزرگ برای درمان سرماخوردگی
اسمش سرماخوردگی است اما آیا کسی سرما را می‌خورد!!!   معمولاً سرماخوردگی یک هفته‌ای طول می‌کشد و بهتر است به جای آمپول و کپسول‌های آنتی‌بیوتیک خودتان را به شیوه‌ی مادربزرگ‌ها خوب کنید. با ما باشید تا یک نسخه‌ی مادربزرگانه برایتان بپیچیم. اسمش سرماخوردگی است اما کسی نه سرما را می‌خورد و نه اینکه اصلاً سرما خوردنی هست. پای یک ویروس در میان است که نا غافل وارد بدن می‌شود. بعد از آن هم گلو می‌سوزد، بینی چکه می‌کند، تب، سردرد و بی‌حالی به سراغ آدم می‌آید و خلاصه اینکه..
0 نظرات
ادامه مطلب
چگونه زعفران اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟
راه های تشخیص زعفران تقلبی و زعفران اصل!   شکل ظاهری زعفران یکی از روش‌های شناسایی خالص بودن آن است ظاهر این محصول شبیه میخک است؛ افزایش وزن زعفران با استفاده از آغشته کردن این گیاه به چربی، عسل و... حرفه‌ای‌ترین روش تقلب در فروش زعفران است و رنگ کردن قسمت‌های سفید این گیاه با رنگ طبیعی زعفران محترمانه‌ترین شیوه در تقلب طلای سرخ است که برای مصرف کنندگان به راحتی قابل تشخیص نیست اما اطلاعات پی آمده ممکن است شما را هنگام خرید این محصول یاری کند. تقلب در زعفران..
0 نظرات
ادامه مطلب
کاربردهای روغن زیتون
کاربردهای روغن زیتون - پنجشنبه 23 بهمن 1393 - 17:05:47
کاربردهای جالب روغن زیتون که کمتر شنیده اید!   از بین بردن جوش با استفاده از روغن زیتون ممکن است خیلی عجیب باشد اما تاثیر دارد.وغن ز.. روغن زیتون به عنوان نرم کننده مو اگر موهای خشکی دارید تنها کافیست یک فنجان روغن زیتون را گرم کنید (نجوشانید) و بر روی موهای خود قرار داده و پوششی پلاستیکی بر روی موها بگذارید و با حوله ای آنرا بپوشانید. بعد از ۴۵ دقیقه با شامپو کاملا شستشو دهید.   از بین بردن جوش صورت از بین بردن جوش با استفاده از روغن زیتون مم..
0 نظرات
ادامه مطلب
تکنیکهای تشخیص عطر اصل از تقلبی - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 17:48:37
راههای شناسایی عطرهای تقلبی عطر اصل و تقلبی عطر تقلبی در کل دنیا مشکلی همه گیر است. البته در ایران به دلیل محدودیت واردات و نبودن حق کپی، خیلی چیزهای دیگر هم تقلبی و اصل دارد. مسئله ی عطرهای تقلبی، به غیر از مشکل تولید کنندگان یکی از مشکلات اصلی مصرف کنندگان نهایی نیز هست. اگر برای خرید عطر می روید احتمال خرید تقلبی آن بسیار بالاست. به کمک این چند راهنمایی ممکن است احتمال خرید عطری که اصل باشد بالا برود. فروشنده باید قابل اعتماد باشد تشخیص عطر اصل از تقلبی ..
0 نظرات
ادامه مطلب
طرز تهیه قهوه ترک اصل - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 17:39:19
فوت آخر دم کردن قهوه ترک طرز تهیه ی قهوه ترک فوم دار قهوه معطر موزیک قهوه ی بنیامین را که گوش می دادم دلم قهوه خواست. از بهترین قهوه ها هم که قهوه ترک که طعم واقعی قهوه را با نوشیدنش حس می کنید. البته که هر کسی برای خودش روش دم کردن چای یا قهوه اش متفاوت است. قهوه همان قدر که ظاهرش مهم است، طعم آن نیز اهمیت دارد. اما برای دم کردن قهوه ی خوب و خوش طعم می توانید با رعایت نکاتی قهوه ای خوش طعم و عالی نوش جان کنید. مواد لازم قهوه ی ترک معطر یک ق..
0 نظرات
ادامه مطلب
طرز تهیه قارچ سوخاری - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 17:27:50
طرز تهیه قارچ سوخاری با سس پنیر خامه ای   :قارچ سوخاری یکی از پیش غذاها یا شاید بشه گفت ساید دیشهایی است که این روزا خیلی طرفدار پیدا کرده و تقریبا اکثر فست ها هم اون رو عرضه می کنند. اینکه بتونیم قارچ سوخاری رو مثل فست فود ها در بیاریم خیلی مهمه چون غذاهای سرخ کردنی معمولاً ریخت و پاش بیشتری نسبت به غذاهای دیگه دارن, پس باید دستوری داشته باشیم که ارزش این صرف وقت رو داشته باشه. در اینکه قارچ از خوشمزه ترین نعمت های الهیه هیچ شکی نیست (البته از نظر خودم). حالا وقتی این ا..
0 نظرات
ادامه مطلب
طرز تهیه چیکن استروگانف - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 17:05:12
طرز تهیه چیکن استروگانوف چیکن استروگانف یک غذای روسی است که طرفداران زیادی در کل جهان دارد. این غذا بسیار بسیار ساده است و تنها با یک بار درست کردن متوجه این سادگیش میشین. به نظر من تنها اتفاق فوق العاده این غذا ترکیب خامه اس. خامه طعمی بی نظیر به این مدل غذاها، مخصوصا غذاهایی که در اونها قارچ به کار رفته. در این مطلب هم چیکن استروگانوف رو قرار میدم که مراحلش عین همون بیفه و سریع تر هم درست میشه. از نظر مزه هم به نظر من در یک حد هستن. مواد لازم برای تهیه چیکن استروگ..
0 نظرات
ادامه مطلب
رول مرغ سوخاری - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 16:46:45
طرز تهیه رول مرغ اسفناج و پنیر   خیلی از خانوم ها هستن که از پختن غذاهای تکراری پشت سر هم خسته میشن. البته که ایجاد تنوع در زندگی بسیار مهمه و خود من هم از همین دسته افراد هستم. گاهی پیش میاد که واقعا نمیدونی چی بپزی که هم خوشمزه باشه و هم متفاوت. در این مطلب طرز تهیه رول مرغ رو قرار میدم که با پنیر و اسفناج پر میشه و به نظر من طعم خیلی خوبی داره و برای تنوع عالیه. نه تنها مواد اولیه عجیب و غریبی نمیخواد، بلکه بسیار سالم و مغذی هست و حتی میتونه رژیمی طبخ بشه که راهش رو ع..
0 نظرات
ادامه مطلب
وزن شما در آینده چقدر خواهد شد؟ - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 16:36:20
تست ساده ای برای پیشگویی وزن آینده شما!     چاقی مشكلی است كه این روزها خیلی از ما با آن دست و پنجه نرم می‌كنیم اما مرز چاقی نقطه مهمی است.   چاقی مشكلی است كه این روزها خیلی از ما با آن دست و پنجه نرم می‌كنیم اما مرز چاقی نقطه مهمی است. پس تا وقتی آب از سرتان نگذشته به فكر چاره باشید. به كمك این تست می‌فهمید تا عبور از مرز چاقی و اضافه وزن چقدر فاصله دارید و تا چه حد باید نگران باشید. 1- هر چند وقت یك‌بار فست‌فود می‌خوری..
0 نظرات
ادامه مطلب
افزایش هوش با این خوراکی ها!!! - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 16:31:01
افزایش 20 درجه ای هوش با این خوراکی ها!     مطمئناً مصرف غذاهای سالم، سبک زندگی شما را بهبود می‌بخشند. با این حال، یک تحقیق جدید نشان داده که غذای سالم، هوش را نیز افزایش می‌دهد.   مطمئناً مصرف غذاهای سالم، سبک زندگی شما را بهبود می‌بخشند. با این حال، یک تحقیق جدید نشان داده که غذای سالم، هوش را نیز افزایش می‌دهد. طبق تحقیقی که Dave Asprey ( فعال و کارآفرین حوزه فناوری و نویسنده نیویورک تایمز ) انجام داده، تغذیه سالم باعث افزای..
0 نظرات
ادامه مطلب
جراحی زیبایی جدید,جراحی فک - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 16:26:45
پیاده کردن فک با تیغ جراحی!       اگر شما هم فكر مي‌كنيد فك‌تان با ديگر اجزاي صورت‌تان تناسب ندارد، حتما اين مطلب را بخوانيد.   كره‌اي‌ها در اعمال جراحي زيبايي فك زبانزد خاص و عام هستند! اگر به عكس‌هاي قبل و بعد ازعمل آنها نگاه كرده باشيد مي‌دانيد اين جراحي‌ها كاملا چهره فرد را تغيير مي‌دهند و صورت‌هاي درشت، مردانه و نامتناسب را به اصطلاح بيبي‌فيس و ظريف مي‌كنند. چهره‌هاي بي‌زاويه و چانه‌هاي فرورفته هم با اين عمل زيبايي، ..
0 نظرات
ادامه مطلب
حافظه تان تعطیل می شود اگر ...       اگر اين اشتباهات را انجام دهيد حافظه‌تان تعطيل مي‌شود و مغزتان از كار مي‌افتد. فرقي نمي‌كند كه نخستین كارگردان زن ايران باشي يا يكي از آشناترين صداهايي كه از راديو و تلويزيون شنيده مي‌شود. براي پذيرايي از بيماري جانكاه آلزايمر، مغز شهلا رياحي، بازيگري كه چهره‌اش از خاطر نسل ما محو نمي‌شود، همان‌قدر آماده است كه بدن فهيمه راستكار كه صدايش از گوش‌مان بيرون نمي‌رود. پاي فراموشي كشنده‌اي كه اسمش را آ..
0 نظرات
ادامه مطلب
سیب زمینی سرخ کرده کاملا رژیمی!!! - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 16:08:05
سیب زمینی سرخ کرده رژیمی خوشمزه آماده سازی 10 دقیقه زمان پخت 25 دقیقه مجموعاً 35 دقیقه مواد برای 2-3 نفر در اینکه سیب زمینی سرخ کرده خوشمزه ترین قسمت یک غذاست که شکی نیست. طعم فوق العاده سیب زمینی سرخ کرده به قدری اعتیاد آوره که در هیچ رژیمی نمیشه ازش گذشت. به همین منظور سعی کردم دنبال مدل مناسبی برای طبخ سیب زمینی بگردم که کالری کمتری داشته باشه. البته که سیب زمینی حتی اگه پخته شده باشه هم کالری زیادی داره و کلا نمیشه ..
0 نظرات
ادامه مطلب
راز جوان ماندن پوست!!! - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 15:59:06
چه خوردنی هایی به جوان ماندن پوست کمک میکند؟ پوست انسان از یک دوره ای به بعد به تدریج شادابی و طراوتش رو از دست میده و به سمت پیری میره. این مساله اگه کنترل نشه میتونه روند سریعی داشته باشه. ولی با روش های خیلی ساده و دم دستی میشه روند پیری پوست رو کنترل کرد و همواره پوست شاداب و جوانی داشت. در این مطلب خوراکی های مناسب برای کند کردن پیری پوست رو معرفی میکنیم که با مصرفشون و مراقبت های دیگه تا حد زیادی میشه پوست با طراوتی داشته باشیم. خواص میوه ها برای جوان ماندن پوس..
0 نظرات
ادامه مطلب
لاغری در خانه!!! - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 14:56:05
چگونه در خانه لاغر شویم؟ امروزه با درگیری های مختلفی که زنان شاغل و حتی خانه دار که فرزند دارن شاید خیلی وقت کافی برای لاغری و تناسب اندام نداشته باشن، برای همین یکسری دستورهای بسیار ساده و خودمونی که برای همه قابل اجرا هست رو بهتون پیشنهاد میکنم تا بتونین یک الگوی صحیح و آسون برای تناسب اندام خودتون در پیش بگیرین. کنترل کالری غذا برای لاغری به کالری غذا توجه کنید در این شکی نیست که باید غذاهای مقوی و با حجم کم رو در وعده های غذایی مون داشته باشیم اما ..
0 نظرات
ادامه مطلب
هر هفته چند کیلو باید وزن کم کرد؟ - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 14:47:42
دیگر توانی برای گرفتن رژیم ندارم چه كار كنم؟     دكتر سیدضیاء‌الدین مظهری متخصص تغذیه و رژیم درمانی، دانشیار و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشكی ایران و مدیر گروه تغذیه واحد علوم و تحقیقات به سوالات شما درباره تناسب اندام پاسخ میدهد. دیگر توانی برای گرفتن رژیم ندارم چه كار كنم؟  خانمی‏31 ساله با قد 176 سانتی‌متر و وزن 77 كیلوگرم هستم كه حدود 9 سال پیش 35 كیلوگرم وزن كم كردم و در آخر به وزن 70 كیلوگرم رسیدم. حدود سه سال است که و..
0 نظرات
ادامه مطلب
قهوه سبز!!! - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 14:37:38
قهوه سبز خاصیت داره!     قهوه سبز فواید فراوانی برای سلامتی دارد و در زمینه کنترل بسیاری از بیماری ها کارآمد است. اما در رابطه با اثرات آن در لاغری نمی توان با قطعیت نظر داد.   شاید شما هم اسم قهوه سبز را این روزها زیاد شنیده باشید، قهوه ای که ادعا می شود اثرات بی نظیری برای کاهش وزن دارد. جالب است بدانید در رابطه با اثر قهوه سبز و ماده موثر موجود در آن که با نام کلروژنیک اسید شناخته می شود، بر بسیاری از بیماری ها مطالعات متعدد..
0 نظرات
ادامه مطلب
شناخت شخصیت افراد از روی فرم بینی!!! - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 14:22:59
بینی شما چه فرمی است؟ کوتاه است و تپل یا بلند است و عقابی و..   شخصیت شناسی از روی فرم بینی یکی دیگر از بخش های روانشناسی و شناخت ویژگی های افراد است که از این طریق و با در نظر گرفتن فرم و شکل بینی می توانید در مورد خود و دیگران بیشتر بدانید. شخصیت شناسی از روی فرم بینی را با توجه به شکل و فرم های مختلف بینی در این بخش خواهید خواند. بینی شما چه فرمی است؟ کوتاه است و تپل یا بلند است و عقابی و.. . بینی یکی از بخش های اصلی صورت است که اکثرا در نگاه اول جلب توجه می ..
0 نظرات
ادامه مطلب
آزمون دماغ شناسی!!! - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 14:16:43
بینی خود را بشـناسید!!!     آزمون دماغ‌شناسي به شما نشان مي‌دهد تا چه حد نسبت به اين عضو بويايي مهم آگاهي داريد. بيني شما چيزي بيش از يك عضو بويايي براي بوييدن گل‌ها، قهوه تازه و انواع رایح‌های خوش است. اين عضو عملكردي دارد كه مي‌تواند كاملا سلامت شما را تحت تاثير قرار دهد. اول از همه اينكه اين عضو مانند آژير خطر عمل مي‌كند، درباره سمي كه در هوا يا در غذا وجود دارد به شما اطلاعاتي مي‌دهد و حتي وقتي كودك گريه مي‌كند اين عضو كمك مي‌كند كه زودتر پوشك ..
0 نظرات
ادامه مطلب
تورم بدن نشانه چیست؟ - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 14:09:01
تورم بدن نشانه چیست؟       آيا ورم دست، پا، پلك، صورت، شكم و. . . خبر از وجود يك بيماري خطرناك مي‌دهد؟ چه زمانی باید به پزشک مراجعه کنیم؟   همه ما تجربه ورم يا ادم در حداقل يك يا چند منطقه از بدن‌مان را داريم و مي‌دانيم اگر خوش‌شانس باشيم اين ورم بعد از مدتي خود به خود رفع مي‌شود اما گاهي اوقات ورم‌ها سمج‌تر از آن هستند كه بعد از چند روز محو شوند و مي‌توانند نشانه يك بيماري مهم مثل بيماري‌هاي كليوي، كبدي، قلبي و... باشند...
0 نظرات
ادامه مطلب
خواص درمانی اسطوخودوس - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 13:57:56
«اسطو خدوس» چه خواصی دارد؟   «اسطوخدوس» گیاهی است از تیره‌ی نعناع و نام‌های دیگر آن «لاواند»، «خراما»، «خزامی»، «آلاله» و «آلاله تلخ» است.   ایسنا: «اسطوخدوس» گیاهی است از تیره‌ی نعناع و نام‌های دیگر آن «لاواند»، «خراما»، «خزامی»، «آلاله» و «آلاله تلخ» است. اسطوخدوس گیاهی است از تیره‌ی نعناع که به شکل بوته‌ای پر پشت و کوچک به بلندی 30 تا 60 سانتی‌متر دارای ساقه های متعدد یا پرشانه و ساقه‌های آن چهارگوش است و همه‌ی قسمت‌های این گیاه، بوی ت..
0 نظرات
ادامه مطلب
کفش پاشنه بلند یا عروسکی؟ - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 13:52:14
چه کفشی بهتر است؟ پاشنه بلند یا عروسکی؟       پوشیدن کفش های پاشنه بلند و نوک تیز می تواند به قیمت به خطر افتادن سلامت پای تان تمام شود.   كیست كه نداند پا قلب دوم است؟! چطور از این قلب‌ دوم مراقبت‌ می‌كنید؟ هیچ حواس‌تان هست كه چه كفشی برای سلامت پا مناسب است؟ وقتی برای خرید كفش می‌روید اولویت‌تان را زیبایی و مدل كفش قرار می‌دهید یا سلامت و استاندارد آن؟ آنچه اهمیت دارد این است كه مدل كفش نباید تمام آن چیزی باشد كه..
0 نظرات
ادامه مطلب
بختک چیست؟ - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 13:45:39
آیا بختک واقعی است؟   آن شب هم شبی همچون دیگر شبها بود. اما سلما، دانشجوی بیست سالۀ دانشگاه آمریکایی قاهره با تجربه‌ای به شدت ترسناک رو به رو شد.   فرارو: آن شب هم شبی همچون دیگر شبها بود. اما سلما، دانشجوی بیست سالۀ دانشگاه آمریکایی قاهره با تجربه‌ای به شدت ترسناک رو به رو شد. او از خواب بیدار شد، و توان حرکت دادن هیچ یک از عضلاتش را نداشت. و احساس می‌کرد فردی در اتاق خوابش حضور دارد. در همین اثنا، نگاهش به موجودی خون آلود و با دندانهای ت..
0 نظرات
ادامه مطلب
چگونه لک های صورت را بپوشانیم؟ - سه شنبه 21 بهمن 1393 - 13:35:34
چگونه لک‌های صورتمان را بپوشانیم؟     سوالات زیادی كه ممكن است برای هر خانمی درباره زیبایی پیش بیاید، در این مطلب به كمك آرایشگران برجسته جواب داده می‌شود . سرشناس‌ترین میكاپ‌كاران شهر، رازهای زیبایی را به شما می‌گویند مجله زندگی ایده آل - ساقی بیاتین : صاف بایستید، اعتماد به نفس داشته باشید و به خودتان اطمینان كنید. برای هر خانمی بسیار مهم است هنگامی كه مقابل آینه می‌ایستد از زیبایی ظاهری خود لذت ببرد بنابر..
0 نظرات
ادامه مطلب
فوت کوزه گری لازانیا که نمی دانید     برای داشتن یک لازانیای خوب، چند نکته را پیشنهاد میکنم که مطمئناً با رعایت نکات زیر، یک لازانیای درجه یک خواهید داشت. برای داشتن یک لازانیای خوب، چند نکته را پیشنهاد میکنم که مطمئناً با رعایت نکات زیر، یک لازانیای درجه یک خواهید داشت. 1. میزان مایه لازانیا کم باشد. ( منظورم از مایه گوشت، مرغ یا سبزیجات است ) 2. مایه لازانیا کم چرب باشد. حتی اگر از گوشت چرخکرده گوسفندی استفاده میکنید، بدون ..
0 نظرات
ادامه مطلب
عشق قبل از ازدواج یا...؟؟؟ - دوشنبه 20 بهمن 1393 - 14:45:43
اول عاشق شویم یا اول ازدواج کنیم؟   واقعا کدام شیوه برای تشکیل زندگی درست‌تر است؛ شروع یک زندگی عاشقانه یا شروع زندگی به امید عاشقانه شدن؟ قدیم‌ترها خانواده‌ها برای فرزندان‌شان همسر انتخاب می‌کردند و به تنها چیزی که فکر نمی‌کردند، عشق و علاقه فرزندشان بود. آنها معتقد بودند علاقه بعد از ازدواج به وجود می‌آید، اما امروز بسیاری از جوان‌ها تا عاشق نشوند، به ازدواج فکر هم نمی‌کنند!   برای ازدواج، حتما باید عاشق بود؟ اجازه بدهید ابتدا مشخص کن..
0 نظرات
ادامه مطلب
سیاستهای مهم زناشویی!!! - دوشنبه 20 بهمن 1393 - 14:42:11
4 سیاست مهم زناشویی که هر زنی باید بداند.   از این که روابط بین شما مختل شود سعی کنید از روش های دیگر، که برخی از آن ها را در زیر معرفی می کنیم. استفاده کنید. یکی از بدترین انتخاب ها برخورد با خانواده ی همسر و جواب دادن به آنان است. این مقابله کردن تنها اثری که دارد از بین رفتن احترام  بین افراد خواهد بود و در طولانی مدت به روابط همسران آسیب های جدی وارد می سازد.     برخی برخوردها با خانواده ی همسر هنگام دخالت از جانب ایشان جز این ک..
0 نظرات
ادامه مطلب
راه های نفوذ به قلب مردان - دوشنبه 20 بهمن 1393 - 14:37:59
5 گام برای بدست آوردن دل مردان هیچ مردی به شما اجازه نمی دهد به افکارش راه یابید مگر اینکه بداند که شما به آنچه که او می‌گوید توجه و علاقه نشان خواهید داد. یکی از بهترین راهها برای منتقل کردن این موضوع به او این است که از طریق زبان بدنتان وارد شوید.   اگر به این 5 فن مجهز باشید مردان راحتتر سفره دلشان را برایتان باز خواهند کرد، سپس شما می‌توانید بهتر برای یک رابطه بهتر تلاش کنید و نهایتاً لذت بیشتر از باهم بودنتان ببرید   1 – اجازه بدهید او درک کند که ع..
0 نظرات
ادامه مطلب
کی میگه قیافه برای مردها مهمه؟   طبیعتا در ابتدای آشنایی، جذابیت ظاهری خانم ها چشم آقایان را می گیرد. اما بعد از گذشت مدتی، مرد ـ بخصوص اگر بخواهد جدی تر به شما فکر کند ـ به ویژگی های درونی شما توجه می کند. در این مرحله، جذابیت واقعی چیزی فراتر از یک چهره جذاب است. او ناخودآگاه به دنبال زیبایی های درونی شما می گردد و در نهایت عاشق و شیفته شما می شود. ویژگی هایی که خانم ها را برای آقایان جذاب می کند: 1. شنونده خوبی باشه اکثر مردها زنی را تحسین می ..
0 نظرات
ادامه مطلب
امان از تب عشق!!! - دوشنبه 20 بهمن 1393 - 14:27:38
سوختن در تب عشق!!! لزوم پرهیز از احساسات زودگذر در دوره نوجوانی    دوران نوجوانی سرشار از احساس‌های نو، تازه و عجیب و غریب است. اینکه ما لحظه‌ای شیفته یک تابلوی نقاشی می‌شویم و لحظه‌ای با شنیدن یک موسیقی، اشک از چشمانمان جاری می‌شود، همه و همه احساسات تازه و عجیبی است که در این دوران تجربه می‌کنیم. به این عشق‌ها دل خوش نکنید به نظر می‌رسد، شما هنوز به بلوغ و پختگی لازم از لحاظ عاطفی برای ازدواج نرسیده‌اید. بنابراین، ضمن احترامی که برای احس..
0 نظرات
ادامه مطلب
بهترین روغن بدن!!! - دوشنبه 20 بهمن 1393 - 14:22:03
بهترین روغن برای بدن روغن مسته انگور است؟!! ندا خوانساری مشاوره تغذیه و رژیم درمانی گفت: روغن هسته انگور سرشار از فلاوونوئید، بتاکاروتن، ویتامین ث و ای است که خواص بسیاری دارد. این روغن برای بازسازی پوست مفید است و تاثیر نرم کنندگی بر پوست و مو دارد، همچنین می تواند به عنوان منقبض کننده و تقویت کننده پوست مورد استفاده قرار گیرد. وی تصریح کرد: مصرف این روغن برای رفع سیاهی دور چشم نیز مفید است و از بیماری های قلبی- عروقی جلوگیری می کند و در کاهش قند خون نقش به سزای..
0 نظرات
ادامه مطلب
عاشقانه هایی که مردان باید بدانند!!! - دوشنبه 20 بهمن 1393 - 14:17:43
عشق نوعی تاثیر جادویی روی هر زنی دارد!!! همه زنان، حتی زنان هدفگرا، واقعگرا و دارای شخصیت مدیریتی، مشتاق عشق هستند و ارزش زیادی برای آن قائلند. روان‌شناسان معتقدند گرچه زنان فطرتا خواهان عشق و محبت هستند، اما دوام این محبت و عشق زنانه، وابستگی تام به رفتارهای عاشقانه‌ای دارد که یک مرد در قبال همسرش اعمال می‌کند. رفتارهای محبت‌آمیز و مملو از عشق، تحت عنوان مناسک و آیین‌های عاشقانه شناخته شده است. آیین‌های عاشقانه، رفتارهای ساده اما قدرتمندی است که کمک می‌کند تا ما در رواب..
0 نظرات
ادامه مطلب
چگونه شوهری عاشق داشته باشیم؟ - دوشنبه 20 بهمن 1393 - 14:08:37
اگر میخواهید همسرتان عاشقتان باشد این نیازهایش را برطرف کنید!   چیزهایی وجود دارد که مردها از شما می خواهند اما هیچ گاه در مورد آنها به شما چیزی نمی گویند. درک این موضوع که چرا نیازهای خود را به زبان نمی آورند کمی سخت به نظر می رسد، در صورتی که اگر در مورد آنها حرف بزنند هم برای شما و هم برای خودشان همه چیز خیلی ساده تر خواهد بود. 1. احترام یکی از مهمترین چیزهایی که آقایان در زندگی از خانم ها انتظار دارند احترام است.اگر شک دارید از همسرتان بپرسید و خوا..
0 نظرات
ادامه مطلب
چگونه متناسب با سن و فرم صورتمان آرایش کنیم؟   هر بخش از صورت می تواند به شما بگوید که آرایش غلیظ برای آن مناسب است یا نه. با هم برخی موارد را مرور می کنیم. عکس های قبل و بعد از آرایش را حتما تا به حال دیده اید. با دیدن این عکس ها دو چیز به ذهن متبادر می شود؛ یکی اینکه جادوی آرایش می تواند چهره ای متفاوت از فرد را نشان دهد و از سوی دیگر، همین چهره متفاوت دیگر قابل شناسایی نیست. بدون شک هدف از آرایش زیباسازی چهره است اما همین آرایش باید متناسب با چهره و الب..
0 نظرات
ادامه مطلب
چگونه ملایم و کم آرایش کنیم ولی زیباتر به نظر برسیم؟! آشنایی با راهکارهایی برای زیبا به نظر رسیدن با آرایش کمتر! آرایش می‌تواند یک زن را زیبا‌تر کرده و یا زشت‌ کند. اگر همیشه بیش از اندازه آرایش کنید معمولا بدون آرایش زشت بنظر می رسید.  رنگهای خاص ( مانند رنگهای روشن و رنگهای تیره ) می تواند ظاهر شما را بیش از اندازه آرایش شده و یا خیلی مصنوعی نشان دهد. زمانی ایده آل به نظر خواهید رسید که آرایشی طبیعی و ساده داشته باشید، قطعا شما نمیخواهید یک دلقک بنظر برسی..
0 نظرات
ادامه مطلب
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی تله تی وی محفوظ است. @ 2018